O mnie

Aleksandra Kubik - właścicielka salonu Stylovi

Cześć, nazywam się Aleksandra Kubik
i jestem właścicielką salonu Stylovi.

Swoją przygodę z kosmetyką i kosmetologią zaczęłam dość wcześnie – 2008r.
W roku 2017 uzyskałam tytuł Magistra Kosmetologii z czego jestem bardzo dumna.
Skończyłam liczne szkolenia z zakresu kosmetyki jak i wizażu oraz stylizacji paznokci.

Moim marzeniem było móc przekazywać swoją wiedzę dalej – co spełniło się w roku 2019 – gdy zostałam instruktorem marki Astonishing & Noriko Nails. Wtedy też zaczęłam brać udział w mistrzostwach w których uzyskałam tytuł Wicemistrzyni Polski zajmując drugie miejsce w kategorii Tip Box – Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup.

Oczywiście nigdy nie spoczywam na laurach i non stop się rozwijam oraz biorę udział w kolejnych mistrzostwach. W roku 2017 ukończyłam szkolenia z zakresu makijażu permanentnego co jest moją kolejną miłością i pasją oraz w roku 2019 ukończyłam szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, gdzie cały czas rozwijam się i szkolę.

Moje motto brzmi „Rób to co kochasz a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia”.

Nasz zespół

zespół Stylovi - Mariusz

Mariusz

BARBER

Nasz rodzynek czuje się jak ryba w wodzie jeśli chodzi o pracę w męskim barberingu. Ukończył akademię Zaremba, gdzie zaczynał pracę z kobietami oraz mężczyznami, farbując, obcinając oraz modelując włosy. Szybko jednak okazało się, że miłość do maszynki, brzytwy i nożyczek oraz pasty i olejków zwyciężyła wszystko. Jest to jego praca, ale także ogromna pasja. Wielką radość sprawia mu tworzenie męskich metamorfoz – z dzikich wikingów na faceta z journala.

Przed każdą wizytą przeprowadza rozmowę, tak aby zrozumieć się z klientem w pełni i spełnić jego oczekiwania. Jest dokładny i precyzyjny a do pracy podchodzi w sposób „Albo robię coś na 100% – albo się tego w ogóle nie dotykam”. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim Panom.

zespół Stylovi - Klaudia

Klaudia

KOSMETYCZKA

Jest z nami od 2018 roku. Pełna zaangażowania i pasji. Wszystko robi dokładnie i starannie, ale także szybko i bez owijania w bawełnę. Słucha klienta, aby sprostać jego największym oczekiwaniom. Bardzo szybko się uczy nowych rzeczy więc wprowadzanie nowości do salonu nie jest dla niej niczym strasznym – wręcz przeciwnie, nigdy nie może się doczekać, aż wykona nowy zabieg czy nowe techniki zdobień klientkom. Jest miła, uśmiechnięta i życzliwa, ma bardzo dobry kontakt z klientkami przez co chcą do niej wracać, a jej kalendarz pęka w szwach. Wykonuje manicure i pedicure, hennę pudrową, przedłużanie i lifting rzęs oraz zabiegi na twarz.

zespół Stylovi - Ola

Ola

KOSMETYCZKA

Nowa dusza w naszym teamie. Wykonuje manicure i pedicure hybrydowy oraz przedłużanie paznokci. W przyszłości planujemy u Oli rozwój gałęzi zabiegowej. Jest młoda, ambitna i chętnie uczy się nowych technik związanych z paznokciami. Cały czas się rozwija aby wasze dłonie były coraz piękniejsze a paznokcie idealne.