Pedicure

Dobrze i zdrowo wyglądające stopy z całą pewnością mogą dodać pewności siebie kobiecie. Ładnie zrobiony pedicure na pewno urozmaici codzienne stylizacje do domu lub pracy. Odsłonięcie nóg nie będzie już problemem. Regularnie wykonywany zabieg utrzyma paznokcie w doskonałej kondycji. W naszym salonie mogą Państwo skorzystać z wiedzy i doświadczenia doświadczonych kosmetyczek, które używają tylko najlepszych preparatów i narzędzi, dzięki którym zadbają o pedicure Klientek, włączając w to również skórki stóp i skórę pięt.

Pielęgnacja paznokci stóp w salonie kosmetycznym

Aby zatroszczyć się o nieprzemijające piękno stóp naszych Klientek, stosujemy tylko i wyłącznie lakiery uznanych producentów. Na miejscu czeka na Panie bogata paleta kolorów. Bezpieczny skład kosmetyków, uwzględniający także odżywkę, doskonale wpływają na zdrowie paznokci, które pozostaną mocne i nie zżółkną. Pedicure klasyczny można wykonać także bez malowania płytki.

Ciekawą alternatywą jest także zabieg terapeutyczny, polegający na pokryciu paznokcia specjalną bazą o działaniu wzmacniającym oraz usunięciu martwego naskórka. Dzięki temu każda kobieta poczuje się wyjątkowo nawet wtedy, gdy paznokcie nie są pokryte kolorowym lakierem.